Altın kolye

Alyans modelleri

Elmas Yüzük

Gümüş Kolye

Kolye

Pırlanta

Tek Taş Yüzük

Yüzük

Altın kolye nasıl üretilir


Tek taş yüzük modelleri için tıklayınız..

Her yüzüğün kullanıcısına kattığı anlam farklı olabilse de bir de kendi adına özel anlam içeren bir yüzük türü vardır ki o da tek taş yüzük olmaktadır. Benim için dünyada bir tek sen varsın mesajını içeren ve uzun süredir bu anlamı bünyesinde taşıyan bu yüzükler aşkın ve sahiplenmenin simgesi haline gelmiştir.

Tek taş yüzük modelleri oldukça geniş olup tüm zevklere hitap edebilmekte ve değer verilen kişilere karşı oldukça büyük bir sürprize vesile olmaktadır. Hayatında kimse olmayan bayanların bile bugün tek taşımı kendim aldım esprileri gibi bu anlam şarkılara bile söz olmuştur.

Kişilerin aşkına, eşine sevgilerini kanıtlamak için seçtikleri bu yüzük kalıcı ve sağlam temeller atabilmenin ilk adımı olmaktadır. Dünyada tek anlamını verirken ekonomik olarak da fazlasını sunabilmeyi isteyenler tek taş olarak pırlantasına göre farklı bir tür seçebilir ya da standart daha ekonomik olan türlerden de seçip daha uygun fiyatlara da sevdiklerinize güzel sürprizler yapabilirsiniz.

Birbirinden güzel modeller içinden hangisini alırsanız alın dilerseniz vereceğiniz adrese hediye kutusu ile gönderilebilir, özel ve şık kutusunda sürprizinin etkisini ikiye katlayabilirsiniz. Sitemizden üstün güvenlik ile alışverişinizi gönül rahatlığı ile yapabilir çeşitli kampanyalarımızı takip edip fırsatlardan da yararlanabilirsiniz.

Mutluluğunuzun temelini sağlam atarak yuva kurmanın heyecanına bizleri de ortak eden tüm değerli müşterilerimize mutluluklar diliyor beraberliklerinin bir ömür boyu olmasını en içten dileklerimizle temenni ediyoruz. Mutlu olmak herkesin hakkı mutluluğunuzu geçe bırakmayıp hemen ilk adımı atın.

Başlarda sadece evliliğin simgesi gibi görülmüş olsa da bugün artık tüm çiftlerin karşılarındaki bayana olan sevgilerini ve hayatta onlar için önemlerini vurgulayabilmeleri adına da sembolik bir anlamı olan tektaş yüzük en güzel sevgi örneğini oluşturmaktadır. Tarihi çok eski bir döneme dayanan tek taşlılık kavramı aslında kullanıldığı taşa bakılmaksızın taşıdığı anlam olarak tek ve yegane olması amaçlanarak kullanılmaya başlanmıştır. Daima yegane anlamından dolayı da bugüne dek kullanıldığı her yüzükte anlamı daha da büyük bir önem kazanmış ve tüm yüzük kullanıcılarının özellikle tek bir adet taştan oluşan yüzüklere yöneldiği görülmüştür.

Tek taş yüzük modelleri için tıklayınız..

 

 
ekolye
Hakkımızda
İletişim
  Bilgilerim
Bilgilerim
Siparişlerim
Beğendiklerim
Sepetim
  Müşteri ilişkileri
Garanti Şartları
Teslimat Bilgileri
İade İşlemleri 
Hesap Numaraları 
  Vitrin
Yeniler
En çok satılanlar
En çok incelenenler
Fırsat Reyonu
Copyright Ekolye tescilli markadır.