Ekolye
Ekolye @ Facebook Ekolye @ Twitter
Genel Bilgiler
Elmas ile Pırlanta Arasındaki Fark
Elmas Yüzükler
Takılarınızın Bakımı
Pırlanta
Altın Kolye Nasıl Üretilir ?
Pırlantanın gerçek olduğu nasıl anlaşılır?
Kuyumcu Sözlüğü
Bunları Biliyor musunuz?
Kalp Kolye
Gelin Seti
Kar Tanesi Kolye
Kelebek Kolye
Melek Kolye

Melek Kolye

 

Tüm dinlerde günahsız varlıkları simgeleyen melekler Allah’ın hizmetinde ki sadık kullarıdır. Hangi dinde olursa olsun meleklere inanmak imanın şartları arasında yer alır. Meleklerin çeşitli görevleri olup insanları korumak için görevlendirilen pek çok melek olduğu bilinmektedir. Melek kolye ile sizde sevdiklerinizin korunmasını dileyebilirsiniz. Melek kolye tasarımları ile de son derece şık takı çeşitleridir.

Mesela ellerinde kalp tutan bir melek sevdiğinize en temiz duygularınız ile kalbinizi teslim ettiğinizi ifade etmesi açısından son derece güzel bir hediye seçeneği olacaktır. Ayrıca aşk meleği Eros’un canlandırıldığı melek kolyeler ise aşkını bir türlü itiraf edemeyen kişilerin yardımcısı olması açısından çok fazla tercih edilmektedir. Bu tip melek kolyeler aşkın ifade edilmesi açısından son derece uygundur. Melek kolye hediye kutusuna kolyenin anlamını vurgulayan ve sizin duygularınız ile devam eden kısa bir not düşmeniz de ilişkinizin yeni bir boyut kazanmasında son derece yardımcı olacaktır.

Melek kolyesi takı sanatının başladığı eski zamanlardan beri kullanılmakta olup melek figürlerinin yer aldığı aksesuarlar çok sık tercih edilmektedir. Aynı Melek kolye kime verildiğine bağlı olarak anlam itibari ile çok büyük bir farka sahip olabilir. Melek kolye annenize verirken “melek annem”,  diyerek sizi koruyan kollayan kişiye armağan olabilir. Sevgilinize verirken “meleğim” diyerek aşkın ve sevginin tutkusundan çok masumiyetini vurgulamaktadır. Son dönemde melek kolye kadar popüler olan bir Feriha dizisiyle ünlenen üründe Feriha melek kanadı kolye modelleridir. Feriha kolye anlamı ise daha çok takan ya da hediye edilen kişinin melek gibi temiz olduğunu sadece kanatları eksik olduğu için bunu tamamlama gereği duyduğunuzu ifade etmektedir. Melek kolyeler tüm duyguları eksiksiz ifade eden son derece çarpıcı hediye seçenekleridir.

Gümüş melek kolyeleri de son derece beğeni toplarken özellikle de sevgililer için ideal hediye seçenekleri olarak öne çıkar. Melek kolyelerin yanına ekleyebileceğiniz melek küpe ve melek bileklik ile dilerseniz melek takı seti de oluşturabilirsiniz. 

Melek kolye modellerimiz için tıklayınız...Özel fırsatlardan ve yeni ürünlerden
haberdar olmak isterseniz:

ekolye
Hakkımızda
Neden ekolye.com
İletişim
  Genel Bilgiler
Kalp Kolye
Pırlanta
Pırlantanın gerçek olduğu nasıl anlaşılır?
Gelin Seti
  Bilgilerim
Bilgilerim
Siparişlerim
Beğendiklerim
Sepetim
  Müşteri İlişkileri
Garanti Şartları
Teslimat Bilgileri
İade İşlemleri
Hesap Numaraları
  Vitrin
Yeniler
En çok satılanlar
En çok incelenenler
Fırsat Reyonu
Copyright © 2015 Ekolye tescilli markadır.