Ekolye
Ekolye @ Facebook Ekolye @ Twitter
Genel Bilgiler
Elmas ile Pırlanta Arasındaki Fark
Elmas Yüzükler
Takılarınızın Bakımı
Pırlanta
Altın Kolye Nasıl Üretilir ?
Pırlantanın gerçek olduğu nasıl anlaşılır?
Kuyumcu Sözlüğü
Bunları Biliyor musunuz?
Kalp Kolye
Gelin Seti
Kar Tanesi Kolye
Kelebek Kolye
Melek Kolye

Kar Tanesi Kolye

 

Saflığın ve masumiyetin simgesi kar tanesini boynunuzda taşımak ister misiniz? Kar Tanesi kolye ucu ile artık bu mümkün. Peki, neden kar tanesi ve kar tanesi kolye anlamı nedir?

Öncelikle neden kar tanesi onu açıklayalım. Kar tanesi aksesuar olarak son derece şık bir tasarıma sahiptir ve dilerseniz günlük hayatta dilerseniz de davetlerde kullanabileceğiniz her kıyafetinize uyacak oldukça başarılı bir takı tasarımıdır. Kar tanesi kolye anlamı ise bu kolyeyi çok daha farklı bir hale getirmektedir. Bilindiği üzere kar taneleri mikroskop altında incelenirse her bir kar tanesinin birbirinden farklı ve kendine özgü olduğu görülür. Yani her bir kar tanesi eşsizdir ve bir benzeri yoktur. Sevdiklerine eşsiz bir hediye vermek isteyen kişiler için bu nedenle kar tanesi kolye kaçırılmayacak bir hediye fırsatıdır. Ayrıca eski zamanlardan beri anlatılan kar tanesi masalı da bu kolyeye oldukça güzel anlamlar yüklemektedir. Kar tanesi masalı ile çok güçlü bir sevgi ile birbirlerine bağlanan kişilerin her türlü zorluğu aşacakları anlatılmaktadır. Sevdiklerine bu kolyeyi hediye alan kişilerin hediye kutusuna bu masalı yazıp koymaları hediyelerini çok daha anlamlı ve farklı kılabilir.

İsteyenler için kar tanesi kolyesinin yanı sıra kolye ile kombine edebilecekleri kar tanesi yüzük, kar tanesi küpe ve kar tanesi bileklik çeşitleri de bulunmaktadır. Kar tanesi kolye çeşitleri arasında gümüş kar tanesi kolye ve altın kar tanesi kolye seçenekleri bulunmaktadır. Beyaz altın kar tanesi kolye ise beyaz altının asaleti ve kar tanesinin masumiyeti sayesinde tüm kolye türleri arasında en çok talebi gören kolye modeli olarak öne çıkmaktadır. Tüm altın ürünlerimizi istediğiniz renkte sipariş verebilirsiniz. Takı ve aksesuarlar ile güzelliğini tamamlamak, şıklığını bir üst seviyeye taşımak ya da sevdiklerine unutulmayacak bir hediye vermek isteyen kişiler için kar tanesi anlamları ile yüklü olan kar tanesi kolye modelleri en ideal çözüm olacaktır. Dilerseniz kar tanesi kolye seçenekleri arasında beğendiğiniz kolyeyi kendiniz için dilerseniz de sevdiklerinize unutulmaz bir hediye vermek için satın alabilirsiniz. Takı tasarımında çok çeşidi olan modeller arasında yer alan kar tanesi modeli hediye alırken aldığı hediyeye farklı anlamlar yüklemesi seven kişiler içinde oldukça başarılı bir seçim olacaktır.

Kar tanesi kolye modellerimiz için tıklayınız....Özel fırsatlardan ve yeni ürünlerden
haberdar olmak isterseniz:

ekolye
Hakkımızda
Neden ekolye.com
İletişim
  Genel Bilgiler
Elmas ile Pırlanta Arasındaki Fark
Bunları Biliyor musunuz?
Takılarınızın Bakımı
Kelebek Kolye
  Bilgilerim
Bilgilerim
Siparişlerim
Beğendiklerim
Sepetim
  Müşteri İlişkileri
Garanti Şartları
Teslimat Bilgileri
İade İşlemleri
Hesap Numaraları
  Vitrin
Yeniler
En çok satılanlar
En çok incelenenler
Fırsat Reyonu
Copyright © 2015 Ekolye tescilli markadır.